NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

16. Tra 2021.
4 687 991 Pregleda

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komentari
 • Nice

  Gibsp MsrgumodivGibsp MsrgumodivPrije 3 sati
 • FRA STOREFRA STOREPrije 5 sati
 • 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩je djali shume i mire ke shume ze nojzi dhe kegen te gjitha i ke qare me lote te dua shume jame fanca jote e mire ne botse ☺☺☺☺☺

  finemi olafinemi olaPrije 9 sati
 • Nozizy mret

  FF DIONIFF DIONIPrije 9 sati
 • Pa e degjuar akoma i bera like 🔝 🔊 Noizy 🔥🔥🔥

  ElaElaPrije 9 sati
 • HALLBANIAZ 👑

  gjoni kolagjoni kolaPrije 10 sati
 • te ruajt zoti o noiz ti je mbret

  Geri FieriGeri FieriPrije 11 sati
 • Ti qit kot keng

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiPrije 12 sati
 • Ken tar koti

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiPrije 12 sati
 • Qishan nane

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiPrije 12 sati
 • Kar

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiPrije 12 sati
 • wys

  ArledArledPrije 13 sati
 • Kalle Noizy

  Bekim OnuziBekim OnuziPrije 13 sati
 • Bravo Noizy King Je

  Bekim OnuziBekim OnuziPrije 13 sati
 • you are so super you are king of music you are the best

  laura devolliar7 laura devolliar7laura devolliar7 laura devolliar7Prije 20 sati
 • Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

  alban albanalban albanPrije dan
 • Super kenge pz👍🏻👍🏻

  Elis CukaElis CukaPrije dan
 • O babo se dy maipe kam

  Shefki DautiShefki DautiPrije dan
 • Jasht toksori

  BessonBessonPrije dan
 • My cat now is a lion

  BessonBessonPrije dan
 • Super

  kq dragon ffkq dragon ffPrije dan
 • Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

  Della rosa FabioDella rosa FabioPrije dan
 • Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

  ALB MAFIA 1312ALB MAFIA 1312Prije dan
 • Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

  Joli JoliJoli JoliPrije dan
 • bra vo 🤘🖕💥🥵

  Suzana GjokaSuzana GjokaPrije dan
 • Osho

  Po JoniPo JoniPrije dan
 • Otr

  Alda NikuAlda NikuPrije 2 dana
 • 😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

  AVICII UEJSAVICII UEJSPrije 2 dana
  • We run this 20, 21

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyPrije dan
 • 🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

  Nini channelNini channelPrije 2 dana
 • 😺 🙆🙆🙆

  Detective ElitePrime HighlightsDetective ElitePrime HighlightsPrije 2 dana
 • 😅😅 😽😽😅😅😅

  Your GOD GamingYour GOD GamingPrije 2 dana
 • 😋😋✔✔✔

  ELOSITOYOMUFFELOSITOYOMUFFPrije 2 dana
 • MESH3l / مشعلMESH3l / مشعلPrije 2 dana
 • 😚😚 🔰🔰

  Itz ShrimpyItz ShrimpyPrije 2 dana
 • 🇪🇪😝😝😝 😂😂

  Harry PotterHarry PotterPrije 2 dana
 • 😎😎😅 🇹🇹

  Parth MusicParth MusicPrije 2 dana
 • 😛 😵 💕💕💕

  Zaz GamerZaz GamerPrije 2 dana
 • 💔🗯🗯 🙏🙏

  Amzahyusuf 02Amzahyusuf 02Prije 2 dana
 • 😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

  Technical Hasan 3MTechnical Hasan 3MPrije 2 dana
 • OTR 👑

  Endri duljaEndri duljaPrije 2 dana
 • Gang Boy😎

  El DoradoEl DoradoPrije 2 dana
 • 👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛Prije 2 dana
 • Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21

  blend marevciblend marevciPrije 2 dana
 • SHQIPE🇦🇱🤧

  Ilzan LimaniIlzan LimaniPrije 2 dana
 • Kot

  Genta GentaGenta GentaPrije 2 dana
 • otr noizy

  bejtush offcialbejtush offcialPrije 2 dana
 • #OTR noizy sko isthu je sum bravo

  Ledjon hasanajLedjon hasanajPrije 2 dana
 • Super keng 👌👌👌👌

  endriendriPrije 2 dana
 • O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

  Arber QendriArber QendriPrije 2 dana
 • Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

  X-MaNi _LyriXcsX-MaNi _LyriXcsPrije 2 dana
 • guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PROPrije 3 dana
 • 🔥

  endri11endri11Prije 3 dana
 • Noizy king Salam nga dibra madhe

  Arlum KerkutiArlum KerkutiPrije 3 dana
 • 4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

  Liljana LiliLiljana LiliPrije 3 dana
 • Otr nuk osh gup por osh vllazni

  Irma HajdarajIrma HajdarajPrije 3 dana
 • brv

  David ZekajDavid ZekajPrije 3 dana
 • Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

  Liljana LiliLiljana LiliPrije 3 dana
  • E paske emrin si mami jem

   Patriot CobajPatriot CobajPrije 20 sati
  • Ku i kam shqiptarët e gjermanisë? ❤️🇦🇱🇩🇪

   hen kohen koPrije 23 sati
 • -9M/10

  ALDIN THE [BEAST]ALDIN THE [BEAST]Prije 3 dana
 • 👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

  Shkelzen MujajShkelzen MujajPrije 3 dana
 • 🇦🇱Tirana

  RDD2649 TEAM TRIXRDD2649 TEAM TRIXPrije 3 dana
 • I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hidePrije 4 dana
  • ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissPrije 2 dana
 • Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

  Shkelzen MujajShkelzen MujajPrije 4 dana
 • Kishte vëllag toka pa mbiu fara

  Jurgen BezatJurgen BezatPrije 4 dana
 • Noizy=super hit🔥🔥

  Matia MillaMatia MillaPrije 4 dana
 • wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

  ERD1ERD1Prije 4 dana
  • Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar

   Killer REAPERKiller REAPERPrije 2 dana
  • Gvg

   Endrit KadriuEndrit KadriuPrije 3 dana
  • hur läget 🤑

   Bobi SweBobi SwePrije 3 dana
  • Durrsi

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hidePrije 3 dana
 • Grosha 🤣🤣

  Sara CelaSara CelaPrije 4 dana
 • 😎

  Erviol PutroErviol PutroPrije 4 dana
 • WOW!!BOOMMM!!

  gaming Oltigaming OltiPrije 4 dana
 • ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

  Kreku KrekuKreku KrekuPrije 4 dana
 • SUPER LAL

  Game_Arena88 Arena88Game_Arena88 Arena88Prije 4 dana
 • Koul esht

  vasil margaritivasil margaritiPrije 4 dana
 • Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

  Syed NahidSyed NahidPrije 4 dana
 • ❤❤❤❤❤❤

  Brixhilda *Brixhilda *Prije 4 dana
 • ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

  Kristjan GjiniKristjan GjiniPrije 4 dana
 • OTR 👌👌🔥🔥

  Deti LlanaDeti LlanaPrije 4 dana
 • Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

  Alvin SharraAlvin SharraPrije 4 dana
  • Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissPrije 2 dana
 • 😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Angela HaskoAngela HaskoPrije 4 dana
 • 😘😘😘

  Angela HaskoAngela HaskoPrije 4 dana
 • Durrsi

  Flavio PmĺepajFlavio PmĺepajPrije 4 dana
 • 💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

  Valmira AliaValmira AliaPrije 4 dana
 • Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

  soinhu foitusoinhu foituPrije 5 dana
  • Respekt from Bulgaria!!🇧🇬❤🇦🇱

   hen kohen koPrije 23 sati
 • Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

  Reli VezaReli VezaPrije 5 dana
 • O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

  Kasandra PakoKasandra PakoPrije 5 dana
 • 🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

  Nini ShaipiNini ShaipiPrije 5 dana
  • o nojz te rujt zoti familjen

   soinhu foitusoinhu foituPrije 5 dana
 • The king❤️

  Amina MisiniAmina MisiniPrije 5 dana
 • Rrespekte nga Brooklyn

  GeeGeePrije 5 dana
 • oooooo

  Bert ShahiniBert ShahiniPrije 5 dana
 • Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

  1124 21141124 2114Prije 5 dana
 • 👑💯

  1124 21141124 2114Prije 5 dana
 • Super konge perzotin respekte

  Anxhelo QoqiAnxhelo QoqiPrije 5 dana
 • 1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

  AlbaniaAlbaniaPrije 5 dana
  • @Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

   AlbaniaAlbaniaPrije 4 dana
  • @Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

   AlbaniaAlbaniaPrije 5 dana
  • Wtf nese robt sdun me komentu

   Username ;Username ;Prije 5 dana
 • Nojzy otr forever

  Faik BaliFaik BaliPrije 5 dana
 • Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Etleva sheshiEtleva sheshiPrije 5 dana
 • 🇳🇴

  Po JoniPo JoniPrije 5 dana
  • Zup

   Po JoniPo JoniPrije dan
 • 💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

  valbona demavalbona demaPrije 5 dana
 • 🥇🥇🥇🥎💶💶💶

  valbona demavalbona demaPrije 5 dana
 • king king

  valbona demavalbona demaPrije 5 dana
 • 🥰🥰🥰💋👌

  valbona demavalbona demaPrije 5 dana
 • o nojz te rujt zoti familjen

  valbona demavalbona demaPrije 5 dana
 • me ket kong vetem hetshote

  valbona demavalbona demaPrije 5 dana
HRex