"Situatë e thartë", Antonela: "Nuk dua të të shoh me sy Blerim", lëmshi që u mblodh sot - Përputhen

19. Tra 2021.
1 066 808 Pregleda

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRex Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentari
 • Antonel qorrja tash e mas kena me thirr ahhhaah

  Suzana RamaSuzana RamaPrije 10 dana
 • Kjo Aristela osht si Joker , kur tjeret prishen me tjerat e shfrytzojn per Publicitet uff na kallen more 😂😂😂😂😂😂😂

  Kralb OzKralb OzPrije 18 dana
 • po te isha une do e hiqja nga emisioni antonelen sepse ajo sehste per as nje djal aty vetem per te ber probleme dhe reklam vetes

  Xheladin EleziXheladin EleziPrije 19 dana
 • po kjo eshte e deshtume femer e deshtume spo du mu shpre ma keq per antonelen

  Xheladin EleziXheladin EleziPrije 19 dana
 • Ma mire do ishte qe emisionin ta udheheq shtriga antonela nderhyn ne te gjitha pjeset e emisionit akuzon ki muzat j ledianes e mbron antonelen per te fituar simpati..sidoqoft debat interesant

  Ismail RexhepiIsmail RexhepiPrije 19 dana
 • po qa femre je ti moj antonela po marre per kta djem qe dalin me ty sepse sje njeri ti luan me kta budall aty je vetem per reklam ti

  Xheladin EleziXheladin EleziPrije 19 dana
 • Të dy 👌

  Kliton BylykuKliton BylykuPrije 21 dan
 • Antonela pse rin ne studio ende kur ke ber gjith ato takimi ste ka dal kismeti provoje jasht mer nje djal nga shqipria per burr dhe shijoje sa her ndit dot hash qitek se goja llam shpina bam ate e lip ty

  mije abdiumije abdiuPrije 22 dana
 • Perrallat e Nastradin Hoxhes🤣🤣🤣🤣

  AmelaAmelaPrije 22 dana
 • Hiqi ata syze se le nam pash zotin 🤣🤣🤣 Blerim je I madh

  yasio boloyasio boloPrije 22 dana
 • antole ti ske drejt mi permen shqiptart e maqedonis ok se ski moral moj e keqe

  DakiDakiPrije 22 dana
 • Antonela jasht

  DakiDakiPrije 22 dana
 • o qa skenari kam pa blerimin antonelen bashk ne daten22

  Kevin DodaKevin DodaPrije 22 dana
 • Antonela ne fillim u be vajz qe luftoj per dashuri kur nuk ju shit me Mevlanin u be si viktim.Dhe kshtu vazhdoj deri i doli fetyra qe.esht rrugaqe dhe injorante.Ne secilen puntat ofendon njerzit.Blerimi e mbrojti dhe tash del qe gjdo 1min ofendon.Ja qfar kulture dhe fetyr ka .Produksioni duhet ta largoj mos ta bej bajat emisonin.

  Super LogooSuper LogooPrije 22 dana
 • Oj Antonela shko hup ik se ke punu 4 vite prostitut atje ne itali tash vjen na shet mend ktu Po Ju Produksion i leshit pse nuk e Hekni ket lop nga emisioni se na bezdisi

  Ramiz MuratajRamiz MuratajPrije 22 dana
 • O zottt kur u be dhe Antonela o bushtraaaaaaaa

  Mirela IsmailiMirela IsmailiPrije 23 dana
 • Aktore majmune zagaresh eshte vetem nje emer antonela

  Izairi AmarIzairi AmarPrije 23 dana
 • TEAS I VIJNE ANASH TE GJITHA NE CDO ASPEKT,QOFTE EDHE ARISTELA QE PO FILLON TI HIPIN PORDHET,FORMIMI DHE MENYRA E TE FOLURIT LE PER TE DESHIRUAR

  Leda JoriLeda JoriPrije 23 dana
 • Ca blerimi thoni ju mer vlla ? Ai nji cop arroganti aty qe ofendon e bon. Bravo mevlan ja tregove vendin. Njish je

  Shqipe ShqipeShqipe ShqipePrije 23 dana
 • aplikacioni perputhen e shte falas

  only gamer tvonly gamer tvPrije 23 dana
 • antonela kujdes fjalorin Me maqedonin se nuk dote del mir kjo pun

  Riki CoetzzeRiki CoetzzePrije 23 dana
 • Uaaaaa qe kur Na Qenka Sakrifice Te punosh e Te shkosh ne shkolle se Na hapet barkun!!!

  Jonida DadaJonida DadaPrije 23 dana
 • Kjo është ofenfim edhe për Lav!ret edhe për Kur>at edhe për gjith racat e ndyera të gjinis femrore kështu që mos e thirni me këto emra. Fundërina e flliqur ka një emër AntoNerva

  Messenger InfoMessenger InfoPrije 23 dana
 • Antonela je per te 🤮🤮 ne ftyr ,,

  Elmira SakiriElmira SakiriPrije 23 dana
 • Ajo me syze aty mendova se ishte Sabiani 😂😂

  Elisa VElisa VPrije 23 dana
 • Bravo I qoft arjanit

  Mimo MilanoMimo MilanoPrije 23 dana
 • Kjo antonela ta shpif

  Gonn BerdGonn BerdPrije 23 dana
 • Djal levend Blerini mos e lere Aristelen .

  FFF ZzzFFF ZzzPrije 23 dana
 • Antonela është rritur në Stom Golem (Hot i rri) e thotë jam rritur në Evropë 😁😁😁

  Ron KorçëRon KorçëPrije 23 dana
 • Nuk e kuptoj pse urreni Antonelen ajo eshte njeri parase te jete fytyr publike, askush nuk e njeh ne realitet andaj mos paragjykoni dhe nese ju pelqen dikush tjeter, mos i shihni te tjeret si " kercenim qe duhet eleminuar" por respektoni.

  Haka EminiHaka EminiPrije 23 dana
 • Blerim te agjerojsh dhe te genjejsh dhe shantazhojsh, nuk shkojn aspak.. Po ashtu jan Shipacat e Maqedonise.. Vet jam me origjine nga Maqedonia, por fal Zotit me Pasaport Gjermane!!!

  Bes BauBes BauPrije 23 dana
 • Un Blerimin akoma se kam pa ndonjeher tjet origjinal.. Jam pjessisht me Arianin dakord.. Ky takim ishte vetem per ta be Milanon Xheloze.. Blerimi esht be si Zhgaravina ne fillim.. Por do ti ulet shum shpejt Koka posht.. Femra me Idiote pas Milanos esht Jasmina.. Psikopate Femer.. Nejse esht akoma Femije..Femer e Akullt dhe e paedukuar qe i duket vetja superstar.. Ne realitet esht supermute

  Bes BauBes BauPrije 23 dana
 • Te dalish ne takim me nje Gjermane Femer dhe te sillesh kshtu si sot Blerimi me Aristelen, ju garantoj 100 %se ajo dot cohej dhe dot pshtynte ne fytyre dhe dot ikte.. Un vet Gjerman jam dhe Gruan Gjermane e kam..

  Bes BauBes BauPrije 23 dana
 • Ik oj antonel shurra te lutem se po' ngatrron qunat

  Besmira MziuBesmira MziuPrije 23 dana
 • O zot nuk e di se si nje njeri te jet kaq fallco kaq e shtirur po m dhemb zemra bora mund te dal !! Seriozisht moj goc e ke pse ben gjithmon si viktimm .. Ok e kemi kuptuar qe je rrit ne itali e kemi kuptuar qe ke pas nje jet te veshtir etj por nuk eshte aspak normale te sillesh ashtu gjith ajo goc pa piken e kuptimit ...nuk kam komentuar asnjeher sese nuk eshte ne tipin tim po kur shikoj te till njerez them ku do vemi ne si shoqeri .. nje dit zihesh e ben be se do dalesh me mevlanin ..e nje dit ben be shpirtin e tet ati e me sharje nga me te ndryshme per atdheun e nje dit ben be se sdo dalesh me atdheun e pastaj kthehesh prap .. ke nje problemm shummm po shum te madh me veten tende .. reflekto ..pavarsisht se mund te jesh goc e mir ,,,po ule vlerat e tua cdo dit ... Antonela.

  Sila SilllSila SilllPrije 23 dana
 • Atdheu u kthie me mar hak Antoneles me at qetsin e vet kujton Antonela se me kaq da kaloje me Atdheun

  R KR KPrije 23 dana
 • Si i con djem me genjeshtrat e saja ve zotin e permendi Atdheu po ashtu para se me dal kur u zun se sar i zinte djem vajzat lemc i ka be per shpijune shteti paska qen kjo pa tru fare

  R KR KPrije 23 dana
 • Antonela: mos kerce si pula...provincale... Antonela:Ajo me ofendoj se me tha vajte xhakuzi ...😂😂😂😂😂

  ceerw butyceerw butyPrije 23 dana
 • O ntpnele edhe ne kemi ejemi 30 vjet ne itali e jemi krenare qe jam shqiptar e nje qemohon vendlindje eshte o è neste dum por ne è presi nga ty pse erdhe e shqiperi per fam porje hic

  Suzana CinariSuzana CinariPrije 23 dana
 • Prezenca e Jasmines esht sa Prezenca ime ne WC.. Femer e Akullt kjo Jasmina.. Cdreqin ka kjo Hajvane Femer me Princin?

  Bes BauBes BauPrije 23 dana
 • Milanos si duket Zhgaravina ja pas fut Boks syve 😂😂😂. Kjo esht arsyeja e syzave dhe shihet qarte se Zhgaravina aspak se mbrojti Europianen e Milanos 😂😂😂😂😂 Aristela e shkrete ishte Viktima ne ket Puntate.. Se meriton aspak Aristela ket flliqsire nga Blerimi.. Ky ishte takimi Antonela Blerimi, me Ironizem te pakuptimte.. Aristela per mua esht Femra me e sinqerte ne gjith Emisionin

  Bes BauBes BauPrije 23 dana
 • Oj aristela berre blorimin se shum igjut

  adrian zockeradrian zockerPrije 23 dana
 • Efemna duhet me kan ekullturume shum

  adrian zockeradrian zockerPrije 23 dana
 • Poti me tetan je qesht moj pshtjellaqe

  adrian zockeradrian zockerPrije 23 dana
 • Antonela je zero perball blerimit e aristeles

  Flutura KullaFlutura KullaPrije 23 dana
 • Ani jasmina prezenca juaj nuk vrehet sa mungesa ime po ec mej qa te duket vetja ty wtf

  fjolla aljitifjolla aljitiPrije 23 dana
 • Loja e antoneles te dali viktima. Blerim as me goj mos i fol me asaj.

  Vaso ZeppelliVaso ZeppelliPrije 23 dana
 • Prapa skenes i qepet nga prapa. Dhe ne emisjon i thot nuk dua ti sho syt. Kam raje semre 🤣🤣 sja var me blerimi.

  Vaso ZeppelliVaso ZeppelliPrije 23 dana
 • TE HENKSHA SYZET E ZEZA MOJJJJ ANTONEL🤮🤮🤮🤮

  erika canierika caniPrije 23 dana
 • Kjo ANTONELA ma ka shpiffff

  erika canierika caniPrije 23 dana
 • Bundrat bejne viktimen, qe ti ulin cunat te dalin vet ne qender te vemendjes Putanat ,mos kerkoni falje o cuna kot pa lidhje ,se putanat bejne viktimen ,hijenat e shpifura zemerzeze 😏

  kevin renokevin renoPrije 24 dana
 • Arjan ky arjani me duket se ka mar rryshfet nga Antonella se shum ja kref bishtin ka fillur te duket hapur, kerkoini falje antoneles mor se i rref zemra e ka roleks e gjynaf ti prishet

  ERMAL GJONIERMAL GJONIPrije 24 dana
 • Dissrespect for Albanians from Macedonia👎👎👎

  Goni 63Goni 63Prije 24 dana
 • Antonela femer zeroooooo

  Leo FloLeo FloPrije 24 dana
 • O bora te q.... Vlora

  Uljan miloUljan miloPrije 24 dana
 • Aaahhh gjithmone me kto falje...Antoneles na e shpifi...pa edukte, arrogante, sherraxhije, sa do te jesh rritur ne "europ" sic thote ajo,nuk do te thote qe ti je e mancipume e edukume...edukaten nuk ta jep Europa... me vjen keq por antonela po e ekzagjiron jashtemase. Bravo i qofte blerimit qe ruajti gjakftotesin e tregoj se sa i edukuar eshte.

  Brunilda CyrbjaBrunilda CyrbjaPrije 24 dana
 • Te Maqedonis nuk rrim me syze ku ska dijell😀 Oj buqe Antonela

  amar masovicamar masovicPrije 24 dana
 • Ti Antonela kur ti permendesh Shqiptaret e maqedonis duhet me bo bismilah👎

  Pasion VlogPasion VlogPrije 24 dana
 • Blerimi esht djali m i zgjuar aty

  Djana TushaDjana TushaPrije 24 dana
 • Kadale e mir po i del Fytyra e vertet e Blerimit

  Marigona GonaMarigona GonaPrije 24 dana
 • hahahahah shiqyr i erdh rasti Antoneles me hek qafe Blerimin 😂 menxi se ska prit

  ace fammace fammPrije 24 dana
 • Të vin marre Antonela me syze dijellei en studio mos shit mënd kur ske mënd 😅😅

  Marinele CakaMarinele CakaPrije 24 dana
 • Blerimi eshte i pazavendesueshem,ndresa Antonela eshte vetem nje flliqesir qe duhet tzhduket nga ai emision...

  Demiri Jakupi AferditaDemiri Jakupi AferditaPrije 24 dana
 • Si ka mundesi qe produksjoni nuk terheq (veshin) mamadhis andoneles qe shan e ofendon nje maqedoni te ter edhe Aristelen i thot pul.... por andonela Edhe ne kotec Po ta fusje do tremte edhe gjelat

  Edist SotaEdist SotaPrije 24 dana
 • Antonela esht tipike e femres qe sa me shum dajak aq me shume te do ‘

  Sandros SBSandros SBPrije 24 dana
 • Nela ik !

  Sandros SBSandros SBPrije 24 dana
 • E lumi Lumi per ate familje qe e fut brenda kete Antonelen OMG ka me pas bereqet ne ado aspekt

  viola7007viola7007Prije 24 dana
 • Blerimi ka nje shikim shpues.Shume i forte dhe drejtperdrejt sidomos kur flet seriozisht.

  MihailaMihailaPrije 24 dana
 • Bravo Blerim shum i drejt je 👏👏

  Drilon RamadaniDrilon RamadaniPrije 24 dana
 • Antonela eshte femer posesive... Deshiron qe te gjith ta Duan ta adhurojn e ti vijn rrotull..por ajo sdo asnje sepse do ti shkeli dhe thjesht ti perdori ato... Dhe besoj e Ben si hakmarrje ndaj gjinise mashkullore.. Kjo si pasoje besoj nga trauma qe ka kaluar e Vogel qe Ska pas figuren e sakte mashkullore... Dhe nuk ka besim por zhgenjim... Prandaj ajo nuk e vlereson dhe respekton nje mashkull... I duket te percmuar... Dhe keshtu ajo sdo gjej dot kurr dashuri ne.. Sepse ndjen dhe Mendon qe cdo mashkull esht si fugura ose shembulli qe ka pasur si femije...

  Ειρηνη ΤσελικιαΕιρηνη ΤσελικιαPrije 24 dana
 • Kush ja paska ba ate under Antonetes dhe e paska zhdep ne dru

  viola7007viola7007Prije 24 dana
 • Kush i pelqeu zenkat e ktyre?

  fitore matmujafitore matmujaPrije 24 dana
 • Olsa hiqe nga programi antonelen se ja rit menja a e sheh se askush nuk e don 😏

  Besjana XheliliBesjana XheliliPrije 24 dana
 • o zot qai mevlani u bo si arjoni komentues

  Filloreta GecajFilloreta GecajPrije 24 dana
 • Antonela

  Xate XateXate XatePrije 24 dana
 • Antonia eshte shum e ashper ani don krejt djemt

  Xate XateXate XatePrije 24 dana
 • Flm Arijan tfala nga maqedonia

  Xate XateXate XatePrije 24 dana
 • Shum e shemtu qjo Antonela ca i duket vetja kesaj. Sikur ka vajtur shum ne jeten e saj qjo Se keshtu esht nje nijeri qe vuan???

  Anxhi AnxhiAnxhi AnxhiPrije 24 dana
 • Duhet te merren masa per Antonelen sepse keshtu srz nuk shkon 😂 ta lodh kryt 🤯🤯🤯

  Besmira LlugiqiBesmira LlugiqiPrije 24 dana
 • Sonte Blerimi paska ciklin 😜😜😜

  Elsa MarkuElsa MarkuPrije 24 dana
 • Flasin fjal qe sua din kuptimin hahaha egoist

  Beci SinaniBeci SinaniPrije 24 dana
 • kavajsi naim frasheri

  Agim MujoAgim MujoPrije 24 dana
 • Hahaha sa kam qesh ku Thot antonela kam rrahje zemre sa Femer fallco asht

  Artur NdouArtur NdouPrije 24 dana
 • Hjet Blerimi mose ta nine se kjo si ato laricka eshte 😱😱

  Valdete JochumsenValdete JochumsenPrije 24 dana
 • Duhet me nderru emrin programit nga perputhen - perleshen 🥵🥵🥵

  It’s AjSeLIt’s AjSeLPrije 24 dana
 • eshte prekur qe i tha ti uli puplat 😂😂😂😂😂😂

  its time forits time forPrije 24 dana
 • Duket burr zamoni blerimi duket kshu i urt po ta bo 8 me 2

  Ali BabaAli BabaPrije 24 dana
 • Ku je moj Sara I Mis you

  merita avramimerita avramiPrije 24 dana
 • Njeri me kot ktu esht ky Princii uff sbahet

  Anita DeliaAnita DeliaPrije 24 dana
 • Femra ma fallco antonela

  Valdrin KValdrin KPrije 24 dana
 • Ne kendej nga Maqedonia i kemi keshtu: nje grua e kemi ne shtepi dhe nje ne koke, tani kjo ne koke qe kemi eshte sikur ti ( besoj se e kupton veten ne kete pozite se kush je dhe cka je ).

  Muhamet DenjalliMuhamet DenjalliPrije 24 dana
 • A moj antonela tash e ke kuptu se blerimi esht shum qun i mir me gjitha tmirat respekt von te ka ra ne mendje ke provu me atdheun ta besh gjeloz blerimin po ke ra vet

  valdet ademivaldet ademiPrije 24 dana
 • Femer servile

  LeoLeoPrije 24 dana
 • O Atdhe o ftyrkar

  GOTVGOTVPrije 24 dana
 • O princ o pithkurve na e shpife

  GOTVGOTVPrije 24 dana
 • Sdi pse pe mani Antonelen aty ajo veq osht tuj bullizu krejt ,

  T BT BPrije 24 dana
 • A moj Antonela moj Antonela sa shum e ule veten sa femer e poshter që je plaka një her ti se shef veten sa e vjeter dukesh ma e vjeter se mami jot femer e ulet shum po ti Blerimin sun i vjen as te themrra dil sa ma shpejt nga aty se ste ka mbete ftyr as pak

  Fettahu donaFettahu donaPrije 24 dana
 • Kukuuu zoti ju marroft tro marifeti

  T BT BPrije 24 dana
 • Mevli po perzihet si kot kohet e fundit

  Kledis MuratiKledis MuratiPrije 24 dana
 • jasmina karakurva do me na bo si gango aty

  JibrailJibrailPrije 24 dana
HRex