Prurjet e reja trazojnë Për’puthen - Përputhen, 25 Janar 2021

25. Sij 2021.
1 480 651 Pregleda

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRex Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentari
 • Zoti mevlan

  Murrizi SelmanMurrizi SelmanPrije 6 dana
 • Mevlan zgjedhe nje e perqendrou vetem tek ajo me mos ndrro mendjen gne gjdo hyrje te re se po ngel pa asnje. Lere Melisen varja asaj se nuk eshte per ty

  saliji merxhansaliji merxhanPrije 8 dana
 • Melisa ti je shum vajz e poshter idijote ti nuk je as per mevlanin por as per baben e mevlanit nuk ben ti. Ti del me gjith meshkujt puthesh ben skena erotike dhe ne fund mundoesh ti prishesh pun Mevlanit me tjerat vajza aty. Turp te vije e pa ftyr

  saliji merxhansaliji merxhanPrije 8 dana
 • njerzit që mendojn se Ana po hesht per shkak të debatit me Arbrin 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡🤦🏻‍♀️

  dafinaa islamidafinaa islamiPrije 8 dana
 • Atdheu Baba 😆😆

  Sallah HalitiSallah HalitiPrije 9 dana
 • Where can i find english subtitle?!?!?!

  S. PashS. PashPrije 20 dana
 • Antonela show girl 😁😁 provokuse 💣💣💣

  True MomentTrue MomentPrije 21 dan
 • Sajmir Kasemi ja bonë 8 me 2 Ledjanës 🤣🤣🤣 Mir ja ka bo .

  Rina SylejmaniRina SylejmaniPrije 22 dana
 • hrex.info/too/d35-Z5-kaa11eao/video.html

  Eagle ArchitectssEagle ArchitectssPrije 23 dana
 • Ja persoaliteti i femres shqiptare, oreks mdhoja, intrigante, hipokrite, etj... cunat tkujdeshem dhe thjesht bojn detyren.

  Tiku TikuTiku TikuPrije 23 dana
 • Shum e shpifur kjo sindi,epo keto nuk duan nje djal duan shum ,na i keni shpifur me keto muhabetet o sindi tamam si melisa dhe ti

  Anna23 Anna23Anna23 Anna23Prije 25 dana
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💙💎💚💙💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚💓💔💖💝💗❤❣💟💕💘💞danjeli💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤perputhen 1💎💙💚💖💝💓💟💞💘💔💖💝💗❤top channel 1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤mevlani 1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaPrije 25 dana
 • Ledjanes i pelqen te bej sex jo te foli

  gjon gjonigjon gjoniPrije 26 dana
 • Shko more gjuju dikun kqyre veten pas gjyre moj lop pa brina

  Qelë BatushajQelë BatushajPrije 26 dana
 • Ledjana cope injorante vete don me dredhur bishtin po e don mevlanin ne rezerv jo moj Ledjana s behet keshtu ti ne cdo mashkull

  Landa DokuLanda DokuPrije 26 dana
 • Melisa po ja kalon atyre Te rrugeve mbaje veten goce futesh Si ijnorante kot per zhurme po vetem ul veten moj aman pa pike respekt she per veti ju vajza dilni takime dhe beni puthje e llapaqene e ketu dilni Si Te Urta Te botes

  Landa DokuLanda DokuPrije 26 dana
 • Fat andit dhe teas haha tea shkaperdhehet me bertin

  Daily ThingsDaily ThingsPrije 26 dana
 • Turp

  Enver DautiEnver DautiPrije 26 dana
 • Ledjana paska filluar te flas 😂

  Aurora AbediniAurora AbediniPrije 26 dana
 • Pokari

  Gerald TushaGerald TushaPrije 26 dana
 • Melvani eshte shume mendjemadh

  Melisa ZogajMelisa ZogajPrije 27 dana
 • Forse

  generalegeneralePrije 27 dana
 • Hê qkeni vajza po sikur tishi vajza të bukura dhe të sjelleshme nuk ishit aty por do ta kishit gjetur qunin e duhur me heret

  Remzi UkzmailRemzi UkzmailPrije 27 dana
 • Dotjini

  Fatime MetaFatime MetaPrije 27 dana
 • O KUQKA

  G GG GPrije 27 dana
 • Bobo sa keq kjo melissa një goj hale palo femër

  Bamby BambyBamby BambyPrije 27 dana
 • Mevlani super tip, karagjoz sic duhet nkt show. Ledjana mu duk si virgjerushe Sindi ne fillimet e veta qe vtm llap po sdi cthot. Perf: ju qr mu ne emision per shkak te andit teas, te pakten mos e quani reality show po vtm show.

  Erion FikuErion FikuPrije 27 dana
 • keto te gjitha per mevlanin vijne dhe perfundojnr te asllani 😂😂,mevlan i shkrete i ha. keto perralla

  xhoni bravoxhoni bravoPrije 27 dana
 • Ledjana kur hyre the jam per Mevlanin edhe Atedheun,Dole me Mevlanin 2 takime ,kalove te Atdheun por ai nuk te pranoj pers Nuk ftove Mevlanin netakim???

  Aida SokoliAida SokoliPrije 27 dana
 • Kush ulet ne ate karrige terbohet ndodhi me Melisen ✨Tani ndodhi edhe me Ledjanen✨

  ViralettViralettPrije 27 dana
 • Cha mpelqen kjo melisa kur acaroet me me knaq kejd😁

  alajdin limanialajdin limaniPrije 27 dana
 • Ledjana mos u acaro me mevlanin. Ky djal ka ba shum per ty. je shum e bukur dhe itelegjente. Asni vajz smun met ba konkurenc. Rri e qet mevlani ih yti asht.

  Nebi HajdiniNebi HajdiniPrije 27 dana
 • Jepi me ta marsha se je e mbrekudhushme pse nuk shkove te Sajmiri Alketa mysiu do fitoje ghermanin

  Elivera PultiElivera PultiPrije 27 dana
 • Sindi shikon ate flaken tek ajo tava me ushqim : wwwaaa da romantike 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Suela HOXHASuela HOXHAPrije 28 dana
 • hrex.infoF2Ok3hZhDak Shikojeni tean dhe andin si puthen ne makin

  Joee BindenJoee BindenPrije 28 dana
 • Ky Erlindi ishte mire me ate lookun si e shemtuara Beti 😂😂😂😂cpati qe ndryshoi gallofi

  Entela TelaEntela TelaPrije 28 dana
 • O lediana , ik ne reshen ik

  Gi NaGi NaPrije 28 dana
 • qenka nje buce kjo e reja qe spaska shok

  Daniel MalisDaniel MalisPrije 28 dana
 • Vushtrrija ja dha kartonin e kuq antonelel dhe nuke deshti per nuse dhe tash don mi mashtrue me kta qunat ka qen e martuar ne ghermoni per ni djal nga vushtrrija.

  thumbi 1thumbi 1Prije 28 dana
 • Antonela , i love you 😂

  Gi NaGi NaPrije 28 dana
 • Bora ti sjedrejt melisa asht psiopate e fliqt a jedijana ska ment zdi cka flet ajoasht njeri smunt

  Sefer KnapSefer KnapPrije 28 dana
 • Bora sjemir me programin kto tjert si kshir. Askush

  Sefer KnapSefer KnapPrije 28 dana
 • Ana shif boj naj test shtatzanie

  Jemi 1Jemi 1Prije 28 dana
 • o zot i madh si ka munsi mei pa kto

  Luan KadrijaLuan KadrijaPrije 28 dana
 • O kjo lediana teper bajate pi rras hundet qdokund, qa i duket vetja kasj. A a e ka iden kjo qe po tërheq urrejtje

  Labiniot bytyqiLabiniot bytyqiPrije 29 dana
 • Antonela jepi zemer lediana te nxehi karrigen

  Sili DemirajSili DemirajPrije 29 dana
 • Kjo lediana ka ardh kot me ja fut kot

  Sili DemirajSili DemirajPrije 29 dana
 • antonela shum e zjuar nga kto mace te tjera qe rrin vetem per camerat

  vlore vlorevlore vlorePrije 29 dana
  • t pakten kjo e ben hapur kur se ato tj bejn te vestiren

   vlore vlorevlore vlorePrije 28 dana
  • Po se ajo nuk ka ardhur per kamerat ahaha. Te gjithë ata jan per followersa ahah

   lol ciaolol ciaoPrije 28 dana
 • Ka per te ngel that Mevlani kshu si e ka nis.. e shof qe ktu un 😜🤣

  Klaudia XhKlaudia XhPrije 29 dana
 • Bravoo shkodra

  Ina AniIna AniPrije 29 dana
 • Mevlan je ma imiri gaboet shum nese Tele ledjana shum gabon

  Besart BytyqiBesart BytyqiPrije 29 dana
 • Antonella dhe mellisa aty me pelqejn shummmm😍

  arbenita nziriarbenita nziriPrije 29 dana
 • Atdheu,tipik fuckboy!Se di çfarë i duket vetja njëherë🤮i neveritshëm.

  L LL LPrije 29 dana
 • Nje kritik per stafin e perputhen edhe per arianin se pse ekeni kriju nje sken : vajzat dalin me dy e tre quna edhe nuk behet aq buj e pastaj kur dalin qunat vajzat e bejn buj pse ke dal me atjetren e me ke hudh posht kshtu qe arian kshilloj pak vajzat se pse mundet me ndodh dy pelqime si tek vajzat si tek qunat edhe kur ka dy e tre pelqime tek nje pelqim e gjen veten mashum . Te drejtat pom duken jo te barabarta ne ket aspekt

  Arben QavdariArben QavdariPrije 29 dana
 • ELVISI E ka myt sonte 😂😂😂🚀

  Al - ukAl - ukPrije 29 dana
 • hrex.info/cloud/6fKrqBmRjn55bOvXI-kazA Këshilla bukurie ♥️

  Beauty tips !Beauty tips !Prije 29 dana
 • melis te adhurojjjj

  elona marashielona marashiPrije 29 dana
 • 12 djem , 5 vajza eshte e qart qe eshte formati i tille. Nuk esht faji vajzave qe nuk mund te zgjedhin.

  Ilirjana CenaIlirjana CenaPrije 29 dana
 • nuk kalojn 40 sec un degjoj ABSOLUTISH nga Bora

  NinjaNinjaPrije 29 dana
 • melisa ja kisha shti kryt ne shole teper femen e poshter pi vjen inati se eka refuzu mevlani tash kjo don me nderhy ndaj antonela

  Leotrim GashiLeotrim GashiPrije 29 dana
 • m.hrex.info/cloud/1kxVzcOjZagYQrBcvLjptw?noapp=1

  ardian hotiardian hotiPrije 29 dana
 • moter fisa

  eri erieri eriPrije 29 dana
 • A moj sindi ti do ustallar dhe jo melisa si thot arjani😄

  Sonila SelimiSonila SelimiPrije 29 dana
 • 😂😂😂Hajde stadh delesh dajde.

  SKENDERBEU PRINC I EPIRIT guerrieroSKENDERBEU PRINC I EPIRIT guerrieroPrije 29 dana
 • O jeni si n xhungl edhr zoti sukupton

  Sefer KnapSefer KnapPrije 29 dana
 • Ajde ajde Antonelaa.po cdo ti me Melisushen mojj??? Ckee

  kleakleaPrije 29 dana
 • Mi nda kto bukuroshe mduket si mi vra une ikish pelqy qe te 3jat. Se femrat jan tmira te amla tbuta si loqka.

  Dobrica DobricaDobrica DobricaPrije 29 dana
 • Hahahahahahahahaha ohhh si biiee rend mavlanit. Te fol nuk e len as te flas

  Esma RustemiEsma RustemiPrije 29 dana
 • Kjo Antonela ose antoneta si e ka emrin 😂😂 kjo ka. Ardh ktu mu acuru me. Vajzat edhe mu bo e famshme me albumin. E mevlanit se ne itali si ka hec puna

  Esma RustemiEsma RustemiPrije 29 dana
 • Kush me ndihmon me subscribe jua kthej zoti ju ruajt te gjith

  DJ TUTORIAL DJ TUTORIALDJ TUTORIAL DJ TUTORIALPrije 29 dana
 • O moj ledian por si te duket kur edhe ti hyre ne mes melise ja more Mevlanin eshef tash te erdhi edhe ty tash palo

  Meli bajqincaMeli bajqincaPrije mjesec
 • U bo mevlani si sulltan sulejmani me hyrremin dhe atë tjetrën 🤣🤣🤣

  Robert jamesRobert jamesPrije mjesec
  • Mahidevranin haha

   Den IsaDen IsaPrije mjesec
 • hrex.info/cloud/6fKrqBmRjn55bOvXI-kazA Gjithcka mbi bukurine ♥️♥️

  Beauty tips !Beauty tips !Prije mjesec
 • hrex.info/too/paiPi4yGo46urKI/video.html Personazhet e perputhen kur te plaken 😅😅😅

  YourNEWSYourNEWSPrije mjesec
 • Pershendetje Te gjithve Doja te thoja Thuji pak mevlanit a din te flasi gjermanisht ? Ta shofim iher 😂

  Leonardo GashiLeonardo GashiPrije mjesec
 • 48:00 erlindi nuk eshte gay eshte bi

  ARVI LENJAARVI LENJAPrije mjesec
  • Pooo... Edhe ai i riu qe ka ardhur ,Rinjan ca e kishte

   Den IsaDen IsaPrije mjesec
 • Ky mi shoqe te gjitha i do.

  Ninja GirlNinja GirlPrije mjesec
 • Me ka ngel melisa dhe Lediana ka thon Mevlani..🤣🤣🤣o Melisa..mo mir Mevlani ti bij me dore sesa te meret me Melisen

  R sR sPrije mjesec
 • Kjo Antonela shkodronja sheqyr qe erdh ti qisi llapen Ledianes qe bojte si e urte qe ne fakt ishte fallco dhe ti thyj turijt ksaj gores Melises, Atdheu ka te drejte, Lediana tha qe ka ardh per Atdheun dhe per Mevlanin.Edi ka te drejte Lediana ka probleme me veten dhe eshte komplet Kare, sa injorante qeka.

  R sR sPrije mjesec
 • Kjo Bora vishet pa lidhje..sikur po shko ne palester, Arjani si englishman, kjo eshte kot fare

  R sR sPrije mjesec
 • Takimi Ledianes ësht zgjedhur nga Olsa. Olsa: Lediana, patjeter te zgjedhesh nje nga çunat e ri !

  Aaron Kastriot IseniAaron Kastriot IseniPrije mjesec
 • Antonela, je e bukur, je e shkathet.. por moj shoqe mos rri tu fol 1 ore per nji tem pa vlere moj burrnesh...fol- nigjo- fol prit rradhe

  AlbBrosAlbBrosPrije mjesec
 • O Mevlan cte gheti kete lesh e ke te ghesh Shkodranja esh e mir

  dor acearidor aceariPrije mjesec
 • Duke uzon per mevlani

  GAMESHQIPEGAMESHQIPEPrije mjesec
 • Erlindi shum djal i mir,dhe i kulturuar

  Lutoo LutoooLutoo LutoooPrije mjesec
 • 14:38😂😂😂😂😂Arjan je i madh

  Eni ShllakuEni ShllakuPrije mjesec
 • Perzotin ja ka arrit qellimit Mevlo. 3 goca po bejn debate per te. Kjo eshte jeta Mevlo rendesi ka se po debatoin per ty.

  Shkumbin menaShkumbin menaPrije mjesec
 • o Bora je shum e mir , po cdo sekond dy Golden Eagle jan 36M beb

  Alb TroAlb TroPrije mjesec
 • Mu me pelqeu takimi..Erlindi esht shum I mir..ky Ariani keta djemt qe nuk marrin takime shum I ben si te pazot...shum gabim ben..

  Mia TipsMia TipsPrije mjesec
 • Mevlani : Ledii.... Antonela e bukur Porsi milka Nuk rri dot me ty Se e hengra . Lediana Ste shikoj dot me sy sy sy Ti ma shpif shpif shpif Vetem se kam liket Po do e fshija muziken Qe te bera.

  FF TRITOL YTFF TRITOL YTPrije mjesec
 • Kur tha Erlindi..Sindi donte te thoshte emrin e Atdheut ..

  Mia TipsMia TipsPrije mjesec
 • Ledjana shum e ngathet ne dhenje pergjigjesh. Sorry 😐

  Klo KloKlo KloPrije mjesec
  • Me duket si e turpshme. Jo te gjitha flasin hapur nëpër kamera

   lol ciaolol ciaoPrije 28 dana
 • Shum i paska ardh goja ksaj melikës

  SM LuCrySM LuCryPrije mjesec
 • Vajzat tash jadin vleren djemve sepse kur kish shum djem vajzat pojshin lojra me qunat tash qunat boj lojra me djemt

  Riad ZeqiriRiad ZeqiriPrije mjesec
 • Shqeu syt si Spongebob

  xhesi sulaxhesi sulaPrije mjesec
 • Kjo e reja nuk me pelqen

  Mia TipsMia TipsPrije mjesec
 • Bobobo kjo melisa nuk durohet me. Nuk sillet bota rreth teje o goc oooo

  Klo KloKlo KloPrije mjesec
 • bravo antonela❣️👌🏼👌🏼👌🏼😘😘

  dini Elezidini EleziPrije mjesec
 • Kjo Melisa duket ca mashtruse eshte qekur shpik ate historine me shoqet qe e bombardojne per Acain pastaj i sulen ushqimit dhe mbi te gjitha e tregon duke u zgerdhire😂

  Leda JoriLeda JoriPrije mjesec
 • antonela per ist my love osht mashum 🤣

  elisa nezirajelisa nezirajPrije mjesec
HRex