Prezantohen 4 djem të rinj në “Për’puthen” - Përputhen, 15 Janar 2021

15. Sij 2021.
1 399 548 Pregleda

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRex Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentari
 • Po ku mar vesh nga poezit un m arjan Un sjam poet o vllo Ku kam bo najher poezi un m vllo

  Nardi MujaNardi MujaPrije 13 dana
 • Sjcjd

  Safi dijeriSafi dijeriPrije 15 dana
 • O adash je I math

  Heri PirpondiHeri PirpondiPrije 28 dana
 • Mjek popullor 🤮🤮🤮🤮. Zot na ruaj 🤮🤮🤮🤦‍♀️

  AaAaAaAaAaAaPrije 29 dana
 • Po ky Kristiani ca gjuhe flet o lla

  Donald AliajDonald AliajPrije mjesec
 • Kete Erin sa e shikon te vjen per te qeshur, eshte si I bukur shejtan

  Ildi CobajIldi CobajPrije mjesec
 • shum jeni te bukur edhe djemt edhe femnat❤️

  Arlind AjetiArlind AjetiPrije mjesec
 • Si e ka emrin e ig erisi

  ĀŃŃĀ āńńāĀŃŃĀ āńńāPrije mjesec
 • Melisa maemira pi gocave me kthe reply plisss

  beci tvbeci tvPrije mjesec
 • O ti Andi I ri...Kurt Bundu ma mut njeri skam pa

  ridvan Sopiridvan SopiPrije mjesec
 • Poezia e Erit.. Sa e embel esht buka kur ke uri vetem un e di 😂😂😂

  sehhi vootysehhi vootyPrije mjesec
 • Kehf kehf keh kehf key keh kehf kehf keh NH ry key kehf keh key në 👌👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Jonida BallaJonida BallaPrije mjesec
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💪💪💪💪💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌👌👌👌👌👌👌👌

  Jonida BallaJonida BallaPrije mjesec
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌💋💋💋💋💋💋💋💋

  Jonida BallaJonida BallaPrije mjesec
  • I madh Eri - çdo qe kam dasht ne jet e kam marr , e bukur kjo !!!

   sehhi vootysehhi vootyPrije mjesec
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♂️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Jonida BallaJonida BallaPrije mjesec
 • 👌👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Jonida BallaJonida BallaPrije mjesec
 • Keke kehf key 🔑🔑👌👌👌❤️❤️❤️™️™️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♀️🧘‍♀️💪💪🔑🔑❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰™️🧘‍♂️🧘‍♀️💪💪🔑❤️❤️😆☂️🤳👰🤵🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🥰😎😎🧘👌👌😨😨🌍🌍💓💓🚲💐♥️♥️💚💋💋🍉😍😍

  Jonida BallaJonida BallaPrije mjesec
 • I ry it jtut htyt 🧘🧘🧘‍♂️🧘‍♂️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♂️🧘‍♂️🧘🧘🧘‍♂️

  Jonida BallaJonida BallaPrije mjesec
 • Ky Erisi po u kthy ka me ju than gocave ajdeni e punoni per mu se bajm ma shum lek lejeni programin 😂😂😂😂😂😂

  A GA GPrije mjesec
 • Ljo bm

  Ferid PresiFerid PresiPrije mjesec
 • 2 miljon shqiptar 3 miljon menaxhera qr 😂😂

  nieooj gotoynieooj gotoyPrije mjesec
 • 22:41

  Denas Power HECDenas Power HECPrije mjesec
 • Eri te pakten nuk boka Fallco..ahahaha me dhiu..cun lagjeje Eri

  R sR sPrije mjesec
 • Si nuk nxjerrin emisione per nje formim te brezit te ardhshem se kane shkare nga binaret.Mbushni ju TV-te me keto dhe politike dhe pasojat do ti kini me pas!Ptuuuu

  Andy GAndy GPrije mjesec
 • Eri: nuk e kam ndjek emisionin Fationi: po ku e ke par , ne instagram o burr prap eri e ndjek ne youtube jo ne tv prnd thash 🤷‍♀️🤣

  yasio boloyasio boloPrije mjesec
  • Eri hahahhahaha shum i fort respecte

   nieooj gotoynieooj gotoyPrije mjesec
 • Po' sindi ku shkon me sutjena🤣

  Artiola CobajArtiola CobajPrije mjesec
 • Ore Un Si Besoj Kto Portalet Po Kisha Nje Video Ku Thoshte Se Melissa Dhe Marissi Qe Kishin Dicka Dhe Jo Andin Shikoni Pak Min 21:42 Ku Marisi Debaton me Melissen Dhe I Thot ("Ti E Di Shum Mir Se Cf Kam Ber") Ja Ben Fatjoni Ou Ou Ou ..

  Anxhelo Mustafaj OfficialAnxhelo Mustafaj OfficialPrije mjesec
 • Bobe ky eri srz

  Dostifa EgliterDostifa EgliterPrije mjesec
  • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   yasio boloyasio boloPrije mjesec
 • I madh Eri - çdo qe kam dasht ne jet e kam marr , e bukur kjo !!!

  Sherii BibajSherii BibajPrije mjesec
 • Ai momenti kur bushtra skuthja Olsa shperqendron vemendjen tone nga Lediana te Sherri me Fationin dhe Erin sot real quick. Sa te degjeneruar qe jeni. Na merrni dhe per budalla.. Kushedi ca te beni nuk na genjeni me keto fallcitete dhe perplasje qe krijon skuthja Olsa në emision...

  Bledi AgolliBledi AgolliPrije mjesec
 • Ma ujpam

  Dalip SinaniDalip SinaniPrije mjesec
 • andirikthehet dhe perpiqet te perputhet me tean

  Eridon ZitoEridon ZitoPrije mjesec
 • 😂😂😂😂 vdeka me pergjigjjen e Marisit te shtrihem per toke hahahaahha po shtrihu per toke o burr noshta dikujt i ben per ty 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 vdeksh ishalla 😂😂😂😂😂😂

  altina krasniqialtina krasniqiPrije mjesec
 • KRISTI DJAL I ZGJUAR.

  Xhaferri DritaXhaferri DritaPrije mjesec
 • E shyqyr i erdh tenxheres kopaku me duket po sdi si po i duket Atdheut se kjo Melisa nuk i leshon pa i marr te gjithe qnat me radhe puth njerin e puth tjetrin ne fund ben gjoja xhelozen na e shpifi perzotin po ne fakt ka avokatin mbrotes Boren

  Km MmKm MmPrije mjesec
 • Jam i sigurt qe kti qunit te ri Erisit nuk ja ka leju emisjoni te sjell dhoro gocave se i ka pas gati telefonat e vjedhur se ndysh nuk shpjegohet hyrja e tij

  Vasilis VasilisVasilis VasilisPrije mjesec
 • Andi: Un jom hacker i femnave ja zberthej kodin dhe ksaj. Nderkoh Tea: Hajde👁👅👁

  Kejdi LiraKejdi LiraPrije mjesec
 • Pershendetje te gjitheve per mbeshtetjen ju dua te gjitheve me respekt Tea Trifoni ky esht kanali im youtube faleminderit nese beni subscribe😘 ju dua

  Tea TrifoniTea TrifoniPrije mjesec
 • Eri hahahhahaha shum i fort respecte

  hajdar shtimihajdar shtimiPrije mjesec
 • Pse nuk e largoni Tea Mutin nga aty?????????????????

  TiTAN OnlineTiTAN OnlinePrije mjesec
 • O zot ky andi i ri njeri ma injorant menamadh ma pis kurr ska pas ky emison njeri katastorf pejan i leshit

  Herølind GHerølind GPrije mjesec
 • Bora kanë hyrë të zinj nga i ziu të ket diçka ndryshe po fatkeqësisht pak keq🙄

  Kumbari 23Kumbari 23Prije mjesec
 • Kush e kupton ket ky fol si shkrujn doktoret loddxxxx🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Enton BulicaEnton BulicaPrije mjesec
 • Arjani: mfal Po ti sdo prenzatosh festivalin ktuu😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂funii

  otte pamelaotte pamelaPrije mjesec
 • Kjo Melisa eshte femer qe vuan per karriere dhe nga mendet e kokes...gjithashtu shkrihet fare ti shkojne nga mbrapa gjithe meshkujt dhe ne fund ben si shenjtore.

  Master BoyMaster BoyPrije mjesec
 • Dilni jasht ju te vjetrit Se jeni vk

  Juljano AliajJuljano AliajPrije mjesec
 • ai andi2 me mendiemadh ska ku te shkoi nuk e di dmth kushedi ca i duket vetja

  flori kalluciflori kalluciPrije mjesec
 • 😎😎😎😎

  Monda MondaMonda MondaPrije mjesec
 • I love perputhen hrex.info/too/fpmPn4eem4iOoqY/video.html Ju lutem subscribe ket channel se vajzat e mia do donin shum te shihnin qe dikush i pelqen

  happy kidshappy kidsPrije mjesec
 • ndrishojn shoket Nuk lejohn ki cuni me cu Paracitamol 😂😂😂😂

  hajri matrhajri matrPrije mjesec
 • 1

  Daniel DolliaDaniel DolliaPrije mjesec
 • Melissa:po ti qe sleh ca ke honger Maris:ate qe haj ta tregoi jasht Hahahahaha

  zame gjurajzame gjurajPrije mjesec
 • Melisa nuk je lenduar,por je e pangopur, me oreksin qe ke per mashkujt, shko e shkrije talantin aty ku mund te besh nje dore leke

  Rita SelimajRita SelimajPrije mjesec
 • Kam menduar qe tja nis me bo vlogs nga me te ndryshme bashk me motren time do ket shum argetime ne kanalin tim te HRex. Mund te me beni subscribe .kur te behen 100subscribe do hedh vlogs time te par .flm ❤️

  Orkide OfficialOrkide OfficialPrije mjesec
 • Na u merzit kjo Tea

  Gersi KungulliGersi KungulliPrije mjesec
 • O shérri qeti ma se kqyrmi emisjon ky haker ky është klloshar i leshit

  Bashkim MalokuBashkim MalokuPrije mjesec
 • O Arjan na kenaqe

  Leta ShllakuLeta ShllakuPrije mjesec
 • Nga mi gjejne kta karagjozat ne thojza

  alisa guacialisa guaciPrije mjesec
 • 4 myskytieret :P e rinj thoi teas se dhe kariget i kane te reaj

  Dhimitri MingaDhimitri MingaPrije mjesec
 • sindi do te shofe nje pornostar me profesion mekanin

  Dhimitri MingaDhimitri MingaPrije mjesec
 • Se kuptoj si bojn disa goca qe I njoh mir aty ato zanatin e vet kamarjere e Kan sjan per aty e para Ana kauri me mungon se skam anen qe tmi sjelli cigaret 😂😂😂

  Rinald HoxhaRinald HoxhaPrije mjesec
 • Bravo Eri gjum diten e hain naten e the vet ma dhe koken è mban posht tipik haidut

  Stelio TobliStelio TobliPrije mjesec
 • LEDIANA I THA NJE FJALE SHUUUM TE BUKUR AMERIKANIT. 😂😂😂 PASKE FJALE BOLL.. ASHTU JAN KTA TE AMERIKES 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂KTA QE DUAN TJEN AMERIKAN 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂 KY DJAL NE TAKIMIN E PARE DOT DESHTOJ TOTAL.. DHE LE TE MOS BEN REKLAMA SE KA SHETITUR BOTEN.. SJE I VETMI OOO AMERIKAN SE EDHE NA KEMI QENE NE AMERIK, AMERIKEN LATINE DHE GATI GJITH BOTEN.. SKA ASGJE INTERESANTE!! PERQENDROHU TE VAJZAT SE BOTEN SHQIPTARET E KAN SHETITUR KUR TI AKOMA KE QENE FEMIJE!!!

  Bes BauBes BauPrije mjesec
 • JU LUTEM SHUM TE GJITHVE.. FOLNI AMERIKANIT ANGLISHT DHE VET DO TA SHIKONI SI E FLET GJUHEN AMERIKANE 😂😂😂 TIME IS EVERYTHING E DI EDHE GJYSHI IM.. PO FOLNI ANGLISHT DHE DOT NA DEL KOSOVAR, E ASPAK AMERIKAN.. UN JAM JAMAICAN SE ISHA NE PUSHIME ATJE 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 MARISI 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️SFOL SFOL ASNJEHER, POR KUR FLET DICKA DEL VETEM MUT NGA GOJA 😂😂😂😂😂DO VEMENDJE I SHKRETI.. OSE DO ME OSE PA DESHIRE TE VAJZAVE TE TAKOHET ME TA.. PO PER FAT TE KEQ SESHT MASHKULL QE DIKUSH DOT DONTE TA TAKOJ 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Bes BauBes BauPrije mjesec
 • Marri maris ta thuash ket fjali se erondove

  Renisa BujupiRenisa BujupiPrije mjesec
 • A JENI TE CMENDUR JU APO SI DUKET??? SI E QUANI NJE NJERI MJEK OSE DOKTOR PA FIJE SHKOLLE??? FJALA E DUHUR ESHT SHARLATAN!!! DOKTOR 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ UN JAM PAPA FRANCESKU SE E KAM HOBBY.. PO TE VIJA TE PERPUTHEN A DOT ME THIRNI PAPA APO EMRIN TIM???? PO AMERIKANI ME DUKET AKOMA ME FALCO SE GJITH TE TJERET E RI!! FJALE PAFUND DHE MBAJENI MEND SE NE TAKIMIN E PARE DOT TREGOJ SE ESHT NJE FSHATAR HAJVAN!!!

  Bes BauBes BauPrije mjesec
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ARIAN KONOMI JE NJE OPINIST SHEMBULLOR👍👍👍👍👍 ERI??? 😂😂😂. KA VESHJEN SI NE FILMAT E VITEVE 90 😂😂😂😂😂 EKZAKT!!!! GJERMANT DO TI THONIN :MÖCHTE GERNE GANGSTER😂😂😂😂. VLLEZERIT TANE NGA KOSOVA NA DUKEN SIKUR TE ISHIN TE VEPRAVE.. U PAN VEPRAT E FLLIQUR TE ATDHEUT!!! EDHE KY I RIU "JUDISTI" ME DUKET NJEJT SI ATDHEU, VETEM SE KY EDHE SHUM FJALE FOL..SI NJE KASETOFON I PRISHUR.. BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA 😂😂😂AMERIKANI I PEJES 😂😂😂😂😂 DOKTORI QENKA I SEMURE NE TRU.. SHKURTIMISHT DOKTORI QENKA SHARLATAN DOKTOR!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️DOKTOR ESHT AJ QE ESHT KALBUR DUKE STUDIUAR.. VITE TE TERA.. JO MJEK HOBI DHE SHARLATAN.. EJA KTU NE GJERMANI DHE BEHU MJEK POPULLOR 😂😂😂😂DOT MBAROJSH NE BURG.. KURSE AL KAPONI SHQIPTAR ERI🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂BOAAAA.

  Bes BauBes BauPrije mjesec
 • Tea. Ju ktu si Produktion ose te merni Masa ose t nxjerni Shqipen 🇦🇱 nga programi. Tea do bahesh gjyshe tinxare ne program . Ska shije programi Pa Shqipen dhe pa Melisen

  Viva GirlViva GirlPrije mjesec
 • Edhe une mendoj qe Tea duhet te perputhet me Andin nga peja sepse me Andin 1 jane shum boring bashk

  Music LoverMusic LoverPrije mjesec
 • Po te ishte andi kishte ndodh vrasje aty ishte bo fushe beteje🤣🤣🤣

  FF Kleo12FF Kleo12Prije mjesec
 • Dikush ti shpjegoj doktoresh Melises qe hiperaktiviteti eshte patologji mqs e kishte nje diplome ne mjeksi 🤭🤐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Manjola ZabikuManjola ZabikuPrije mjesec
 • Ooooo Melisa pse ben viktimen se fallcooooo je komplet

  Mimoza xhepaMimoza xhepaPrije mjesec
 • Melissa shum bukur ju ke pergjigjur marsit per punen e qenit. L'été shkon marisi ne shtepi. Se hor e bani veten

  Ali BerishaAli BerishaPrije mjesec
 • Tea nav ka ber si vejushk. Duhet se bashku me Mevlanin DHE marisin ti leshojn karrikat été shkojn ne shtepi. Ndersa per mevlanin manaxherin n'en thojza paska fituar dulldung ofentall ne gjermoni. Hajde manager hajde

  Ali BerishaAli BerishaPrije mjesec
 • LOCO NUK PO E SHIKOJ AI ESHTE CUN BOB !!

  Olti SdnOlti SdnPrije mjesec
 • Radhen tjeter futet ujku I shijakut dhe doktor Zeqo Pilafi lajm I brendeshem nga perputhen

  Jorgji CobanaqiJorgji CobanaqiPrije mjesec
 • Une jam duke pare episodin e 16, mirepo erdha ketu sa per tu hedhur nje sy komenteve. Jeni lot, si gjithmone!

  Antonela FrashëriAntonela FrashëriPrije mjesec
 • melisa totalisht e degjenerune totalisht kok bosht shum e shpifur

  Blerim LikaiBlerim LikaiPrije mjesec
 • Vras trurin pse mishi dhembeve te Melises eshte kaq ngjyr vishnje ?!! Kam nje dyshim qe eshte puro rrace Arjane po po skam pik dyshimi madje I ngjit gjaku shpejt me te gjith sidomos, tallavan e qane kur kercen hap shalet belin para dhe jashaaa

  Arion LondonArion LondonPrije mjesec
 • Sa t'vjen n'emision edhe Andi tjeter kan me u myt HAHAHAHAH

  Butrint Imeri's fanpageButrint Imeri's fanpagePrije mjesec
 • Andi ri futet ne perputhen ngacmon tean thot po to ishte andi kisha do debate me te ndersa andi ne shtepi duke thene ca po thot ky mo or byrazer te isha une si ti do kisha ngelur singell😂😂

  User UserUser UserPrije mjesec
 • Ngeli si shit Fatjoni

  Key BoardKey BoardPrije mjesec
 • Nje emision totalisht FAKE “fallco” Andi 2 ësht prezent në ditëlindjen e Ardit Cunit së bashku me Melisen Tean dhe Anen , ka foto ne instagram , ky emision esht nderthurur ne menyren me te gabuar te mundeshme , nje Melis e perdal qe esht per balerin tallavaje dhe jo per emision , nje Tea fake , nje Sindi qe tben ta perzesh nga emisioni , keto as per balerina tallavaje si mer njeri jo m per me kalu jeten

  Besjan HodaBesjan HodaPrije mjesec
 • Jane bere shum djem te cilet nuk nevojiten vetem rrin aty mbrapa po hiqeni pra

  Orgesa ShalaOrgesa ShalaPrije mjesec
 • emision Fake , Andi 2 esht ne ditëlindjen e Ardit Cunit bashkë me Melisen Tean Anen , , fake emision , Fake melisa fake tea , gjithcka fake

  Besjan HodaBesjan HodaPrije mjesec
 • Shum i mir Eri por pak veshet si tmemecit te borebardha🙊

  Lina LinaLina LinaPrije mjesec
 • Kristiani shume I mire, bravo! Gjen rralle kete lloj mashkulli ne ditet e sotme, por fatkeqesisht ato femra si pershtaten! Duan “ Ustallare “

  Joy SenaJoy SenaPrije mjesec
 • qr arsyja se pse duhet te largohesh nga shqiperia

  Em InEm InPrije mjesec
 • tirons pra🦁

  KPT BABY FNMKPT BABY FNMPrije mjesec
 • femra super te uleta ja te shohim hakerin ca do bej per ne vdesin per vemendje dhe lajka asnjera sdin ta sdudjoj ni mashkull bejn kot si te dashuruara dihet qe tgjitha kan shku per seks dhe fam televizive se tmirat e njohin veten skan ngel me e njoft veten ne perputhen

  Dritan BardhiDritan BardhiPrije mjesec
 • Ahahaha sa qesharak ky eri ahahah

  lule vetelule vetePrije mjesec
 • *Ku Djallin i keni gjet keta UFO ALIENA!!! nuk ka UFO me te mire Shqiperia se keta qe flasin me Ththth e Ssss*

  DAVID WHO!DAVID WHO!Prije mjesec
 • Prandaj ka vajt per lesh ky vend se ka biznesmena si eri......

  pasko gmpasko gmPrije mjesec
 • Ore a ka ndonje punetor ktu ter bisnesmena 🤣🤣🤣

  pasko gmpasko gmPrije mjesec
 • Ky eri mduket si i ashtequajturi "seriali"

  doris gjokadoris gjokaPrije mjesec
 • Ky kristi profesor historie

  Etleva DinjaEtleva DinjaPrije mjesec
 • Po nuk u bashkuan Andi me Tean si ka mundsi qe Tea esht ne studio e Andi jo !!!!!!!

  BrunaBrunaPrije mjesec
 • HAHAHAHAHA ANDI I PAR VK NGA SHPIA PHUUU TQR TA SHIFNI TE HONEN NE STUDIO

  BABA MONSTRABABA MONSTRAPrije mjesec
 • 21:42 Per here te pare m'pelqej qa foli Melisa hahahaha 🤣🤣🤣 kur u bo t'flet dhe Marisi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Mimi BeMimi BePrije mjesec
 • E fort kjo që tha melisa marisit 🙈🤣🤣🤣🤣🤣

  Fatmira ArshiajFatmira ArshiajPrije mjesec
HRex